Raadiomikrofon Sennheiser EW-122 P G3

Tihti alahinnatakse filmimisel heli osatähtsust. Kuid tegelikult on heli veel olulisem kui pilt, sest kehva heli puhul ei pruugi vaataja filmist üldse aru saada. Tavaline kaamerasse sisseehitatud mikrofon võib heli salvestada liiga vaikselt, kuid samas võivad filmilindile jääda liigne müra ja kaja, mis hiljem hakkab vaatajat väsitama.

Raadiomikrofon Sennheiser EW-122 P G3Tegemist on professionaalse ja kvaliteetse Sennheiser raadiomikrofoni komplektiga, mis sisaldab Sennheiser ME4 elektreet kardioid suunadiagrammiga lipsumikrofoni, saatjat ja vastuvõtjat. Saatja kinnitatakse tavaliselt pükste külge, vastuvõtja saab panna kaamera rihma või lisaseadmete pesa külge. Mikrofoni saab väikese klambriga kinnitada särgi või lipsu külge.

Lisaks on mikrofoni võimalik kleepida põse külge ja vastuvõtja ühendada otse mikserpulti. Samuti saab saatja külge ühendada ka teisi mikrofone, näiteks meie pakutavaid Rode NTG-2 suundmikrofoni, Sennheiser E 822S käsimikrofoni või pea külge kinnitatava nahavärvi põsemikrofoni.

Vaata ka kasutusjuhendit Sennheiser_ew-122-p-g3_manual.pdf 4,96 MB (inglise keeles). Tutvu ka tootja lehega.

Tehnilised parameetrid:

  • Sagedusvahemik: E band ehk 823-865MHz
  • Toide: 2 x 1,5V AA patarei või aku (kokku 4 tk)
  • Mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus): 82 x 64 x 24 mm
  • Kaal: 160 grammi/seade

24 tunni rent: 20 €

    Copyright © 2024 Avideo.ee
    GS RU